צרו קשר - אמיר - 0509352765 | דודי - 0544266757 fa

[elementor-template id="927"]

דק עץ הוא הפתרון המושלם למקסם את השטח השמיש בחצר ובמרפסת, ולעצב מחדש על מנת ליצור מראה חם ויוקרתי. אנו בונים דקים מכל סוגי העץ המותאמים לבנייה חיצונית, וביניהם:

דקים מעץ הפכו בשנים האחרונות למוצר שניראה יותר ויותר בארצנו. השימוש הנירחב שאפשרי בדקים מעץ, אם מסביב לבריכה, לכיסוי ריצפת החצר או מירפסת הבית, הביא רבים לבחור בו לצרכים השונים. סביב נושא הדקים יש שאלות ותהיות רבות בקרב מי שטרם נחשפו לשימוש בו וריכזנו מעט טיפים ומידע מועיל בנושא התקנת דקים מעץ.

תכנון והכנה למשטח דק - השטח

אם החלטתם כי אתם מעוניינים בדק מעץ לבית שלכם, עליכם כעת להחליט מה השטח אליו הוא מיועד. אם מדובר בשטח דוגמת מרפסת ישרה המבוססת על בטון או ריצוף, אז השטח מוכן לעבודה למעשה, אך אם מדובר על דק עבור החצר או הבריכה יש להכין תשתית בטון בגובה אחיד מעט מעל האדמה על מנת שהדק יהיה מאוזן בעת ההרכבה שלו. המטרה היא איזון וגובה אחיד עם זה של הבית אלי הוא מתחבר.

הרכבת תשתית לדק מעץ - הבסיס

הרכבת תשתית בניית הדק חשוב שתיעשה מעץ איכותי שעבר חיטוי והגנה בפני טרמיטים, פגעי מזג האוויר ושאר מזיקים אפשריים. במידה ומדובר על משטח בטון, ההכנה תיעשה ישירות עליו ואילו אם מדובר בעבודה מעל משטח אדמה יש למתוח יריעות יוטה שימנע גידול עשבים וצמחים בעתיד, כאלו שעשויים לפגוע באיכות או במראה הדק.

הרכבה של לוחות הדק – הכיסוי

הרכבת דקים מעץ חשוב שתהיה אחידה בשני נושאים עיקריים – האחד הוא שמירת מרווח של כ 3 מ"מ בין רצועה אחת לשניה, שכן הדק ממשיך "לנשום" ולעתים להתכווץ או להימתח מעט וחשוב שיהיה לו מקום לשם כך, ואילו הדבר השני הוא הברגה אחידה עם מרחקים קבועים ובצורה מסודרת, שכן במרבית המיקרים ההברגה היא חלק מהעיצוב הסופי של משטח הדק וחשוב לשמור על אחידות המראה.