צרו קשר - אמיר - 0509352765 | דודי - 0544266757 fa

[elementor-template id="927"]

חיפוי דק הוא פתרון מומלץ עד מאוד, כאשר בוחרים לעצב את סביבת החוץ, בין אם מדובר על גינות, מרפסות או חצרות.

הדק עמיד לתנאי מזג אוויר קיצוניים, חום כבד, קור, משקעי חורף, ריח העץ מעניק תחושה קרובה לטבע, הדק משתלב היטב עם צמחיה ודברי נוי לקישוט, מה שהופך כניסות וחללי חוץ לבעלי אמירה עיצובית קלאסית ומאופקת.

על מנת לוודא, שהדק משרת את מטרתו לאורך שנים רבות, נדרשת ביצוע תחזוקה תקופתית בתדירות של בין שנה לשנתיים, בהתאם לגוון הדק והמרקם שלו. לרוב כאשר הדק מאפיר, כאשר מרקמו הופך למחוספס, וכאשר ברגים יוצאים ממקומם, זה הזמן לחדשו.

מה כולל חידוש רצפת דק?

חידוש רצפת דק מותאם לסוג החיפוי בין אם עץ טבעי, אורן, איפאה ועוד,
בחלק מהמקרים נדרש ליטוש, שימון וניקוי בחומרים אפקטיביים, המותאמים לעץ.

מהן העלויות המקובלות בשוק?

דקים מחירים כמעט זהים יחס לפרקטים ביתיים, כאשר מחיר דק למטר יחל מ 250 ₪ ומעלה, בהתאם לסוג העץ ואופי ההתקנה (האם נדרשת הכנת קרקע וכדומה) חידוש דק מחיר יושפע ממצב הדק, והיא עומדת על טווח של בין 50-70 ₪,  וככל שתבוצע תחזוקה במרווחים של שנה- שנתיים כך עלות החידוש תופחת.

חידוש דק

דקים הפכו למשטח פופולרי מאוד בישראל בשנים האחרונות. הדק הוא חיפוי עץ מומלץ לעיצוב סביבת החוץ בגינות, חצר או מרפסת תודות לעמידותו הרבה בכל תנאי מזג אוויר: חום קור, משקעים ועוד. בפן העיצובי הדק משרה אווירה חמימה ומשדר יוקרתיות וקלאסיות.

מעוניינים לחדש את רצפת הדק שלכם? חברת דודי ואמיר אומנות בעץ מתמחה בבניה בעץ ובעלת מיומנות וניסיון רב בעבודה עם עצים על כל סוגיהם. החברה מתמחה בעבודה עם סוגי עצים שונים, בשיטות עבודה מגוונות ושיטות שימור ומומחית בהתאמה וייעוץ ללקוח לכל פרויקט.

היתרונות של חידוש דקים

למרות כל היתרונות של הדק ועמידותו הרבה בכל עונות השנה, קיץ, חורף, סתיו ואביב, עדיין השמש החזקה, הגשם והזמן החולף, יוצרים בלאי מקובל אשר גורם לדק לאבד עם השנים מהברק שלו ויש צורך לחדש אותו. החידוש מחזיר אותו למצב חדש כמעט, מחיה את העץ ואת המראה הטבעי ומשדרג את המראה של כל החצר, המרפסת או הגינה בהם מותקן הדק.

למה כדאי לעשות חידוש דק איפאה?

איפאה הוא עץ משובח ביותר לייצור דקים אשר חברתנו אמונה על התקנתו, אך גם הוא כמו כל עץ אחר דוהה עם הזמן ויש לחדשו. במקרה של דק מעץ איפאה חידוש העץ והדק בולטים לעין בצורה רבה ולאחר החידוש הדק נראה ממש כמו חדש ובעלות לא גבוהה ניתן להגיע לתוצאות מדהימות עם עץ זה.

דקים מחירים

מחירם של הדקים בישראל מתחיל מ-250 שקל למטר ונקבע בהתאם לסוג העץ ואיכותו וכן אופי ההתקנה, כלומר האם יש צורך בהכנת הקרקע ועוד. חידוש דק תלוי במצב הדק והוא נע בין 50 ל-70 ₪ למטר. לפרטים והזמנת עבודה צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם! >>

"דודי ואמיר עבודות עץ" מתמחים כעשור בעבודות עץ לרבות בניית וחידוש דקים, יצירת פרגולות, ריהוט חוץ ובניית בתים ומחסנים מעץ, בהתאמה אישית ובשימוש בחומרי גלם טבעיים ועמידים. להתאמת עבודת עץ לחלל המגורים והעשייה שלכם וליצירת קשר בטלפון: אמיר- 0509352765 דודי- 0544266757 או במייל: [email protected]