צרו קשר - אמיר - 0509352765 | דודי - 0544266757 fa

[elementor-template id="927"]

דק אורן

רצפת דק היא רצפה שמתאימה להתקנה בחצרות וגינות והיא עמידה בתנאים שונים של מזג אוויר. לא בכדי אנשים רבים בוחרים בסוג זה של רצפה להתקנה בגינה הפרטית שלהם, שכן הם מבינים את הפוטנציאל והיתרונות הגלומים בקורות העץ. כיום ניתן להשיג קורות עץ העשויות מסוגים שונים של עצים שלכל אחד התכונות שלו ודרכי ההשפעה שלו על המראה של הדק הסופי. דק אורן נחשב לפופולרי מאד מכיוון שעץ האורן הוא עץ זמין ונוח לעבודה, עיבוד והתאמה של העץ הטבעי לתצורה הדרושה לשם יצירת קורות דק.

מהם היתרונות של דק אורן?

הנה כמה מהיתרונות שהופכים את דק האורן לכדאי ונוח לשימוש: מדובר בעץ שעמיד בפני כל תנאי של מזג אוויר, ניתן אחרי פרק זמן מסוים לחדש אותו ואת המראה שלו, ניתן לשייף אותו במידת הצורך מבלי שייגרם נזק למראה ולאיכות שלו ובאופן כללי הוא משרה אווירה יוקרתית ומעוצבת לכל חלל שבו הוא משולב. המחיר שלו נוח מאד ואיכותו – גבוהה. זהו פתרון אידיאלי למי שמחפש מענה מסוגנן ואסתטי, אבל גם עמיד מספיק ונוח לשימוש.

רוצים להתקין דק העשוי מעץ אורן? חברת דודי ואמיר אומנות בעץ היא הכתובת הנכונה להיעזר בשירותיה. החברה מתמחה בבניה בעץ ומביאה אתה ניסיון של למעלה מ-10 שנים. לסקירת שירותי החברה השונים, לחצו כאן ולפרטים נוספים, צרו קשר בטלפון 050-9352765