צרו קשר - אמיר - 0509352765 | דודי - 0544266757 fa

[elementor-template id="927"]

התקנת דק מסביב לבריכה

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מתקינים בריכות שחייה פרטיות בחצרות של הבתים הפרטיים שלהם. אין ספק שמזג האוויר בישראל מתאים מאד לכך והבריכה יכולה להיות בשימוש רב במהלך חודשי האביב והקיץ החמים והלחים. חשוב מאד לדעת ולזכור שהתקנת הבריכה עצמה לא מסתיימת עד שכל סביבת הבריכה מוכנה ומתאימה לשימוש הרוחצים – כולל בחירה של רצפת דק לבריכה שתהיה מותקנת מסביב ותסייע לשמור על סביבה בטוחה ונוחה להליכה.

למה צריך רצפת דק סביב הבריכה?

אחרי שיוצאים מהבריכה יהיה הגוף כולו רטוב ממים. כאשר המים מטפטפים ולוקח מספר דקות עד שכפות הרגליים יבשות לגמרי – חשוב מאד לעמוד על רצפה יציבה ולא חלקה, כזאת שיכולה לספוג את המים ולסייע בייבוש מהיר. זה בדיוק מה שעושות קורות הדק. אפשר לעמוד או להתהלך עליהן בחופשיות והמים שמטפטפים לא ייספגו בהן ולא יגרמו להן נזק. רצפת דק היא המתאימה ביותר לסביבה הצמודה לבריכה וכדאי להתאים אותה במדויק לבריכה שבונים בגינה. הדק גם יתרום רבות לעיצוב של הגינה כולה ויוסיף לא מעט לעיצוב הכולל.

מתכננים לבנות בריכה בבית או אולי יש לכם אחת כזו? רוצים לשלב גם דק שיתאים לבריכה? חברת דודי ואמיר אומנות בעץ היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בבניה בעץ והיא עם ניסיון של למעלה מ-10 שנים. לסקירת שירותי החברה השונים, לחצו כאן ולפרטים נוספים, צרו קשר בטלפון 050-9352765