צרו קשר - אמיר - 0509352765 | דודי - 0544266757 fa

[elementor-template id="927"]

כיסוי דק לבריכה

כיסוי דק לבריכה הינו אחד הכיסויים היוקרתיים ביותר, והטרנד החזק בבריכות בעולם ובישראל. הדבר נובע ממספר סיבות עיקריות:

  • באמצעות כיסוי לבריכה מעץ, ניתן לנצל בצורה אופטימלית את שטח החצר, מכיוון שרוב ימות השנה (שמונה חודשים פחות או יותר) הבריכה אינה פעילה כלל, חבל לא לנצל את השטח של הבריכה כחצר לכל דבר. הנדל"ן בישראל יקר מאד וכל מטר שאינו מנוצל כראוי הוא למעשה שטח מבוזבז… הסתיו והחורף בישראל אינם קרים כל כך ואנשים רבים יושבים בגינה. כיסוי זה פותר את בעיית המקום באופן אופטימלי ויעיל. כיסוי זה אידאלי כאשר רוצים לארח מספר גדול של אנשים.
  • לצערנו, פעמים רבות אנו שומעים בחדשות על אסונות של טביעה בבריכות פרטיות. כיסוי לבריכה מדק, עוזר מאד לפתור את הבעיה הכאובה הזאת, מכיוון שקל מאד לחפות את הבריכה במהירות, וכך תוכלו להסיר חשש מליבכם לגבי סכנת טביעה בבריכת השחייה, בזמן שאתם לא נמצאים בקרבת מקום.
  • יתרון גדול נוסף הינו, בכך שכיסוי זה חזק ועמיד מאד, ובניגוד לכיסויים אחרים השחיקה שלו נמוכה. באמצעות תחזוקה נכונה יכול להישמר לשנים ארוכות.
  •  הגלילה של הכיסוי פשוטה מאד, בהתאם למבנה החצר ניתן לבנות שהגלילה תהיה לאורך או לרוחב. ישנן בריכות שהדק אף מתרומם לצד הבריכה כך שהוא יכול אפילו לשמש להצללה.
  • אסתטיקה – רובם של הכיסויים הסטנדרטים אינם יפים במיוחד ולמעשה הם פונקציונליים בלבד, ומשמשים רק ככיסוי לבריכה. דק מעץ או סינטטי, הינו מוצר מעוצב ויפהפה אשר מהווה המשך ישיר לקו הנקי של הדק שסובב את שאר הבריכה והופך להיות חלק אינטגרלי של החצר.
  • בדומה לשאר הכיסויים, כיסוי דק שומר מפני חדירה של לכלוך למים, מה שעוזר על שמירה על ניקיון הבריכה. הכיסוי גם מונע אידוי של המים בימים חמים.

אם אתם מתעניינים בכיסוי דק לבריכה, הגעתם למקום הנכון! אנחנו מומחים בהתאמות אישיות וייעוץ ללקוח, וזאת על מנת לקלוע לטעמו באופן מדויק. אנו מתמחים בהתאמת החומרים השונים, ומתחייבים לעשות את העבודה הטובה ביותר, ולהבטיח את שביעות רצונו של הלקוח. אם ברצונכם להגיע לתוצאה מעולה עם שירות מצוין, הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון: אמיר – 050-9352765 או בטלפון: דודי – 0544266757 או כאן.