צרו קשר - אמיר - 0509352765 | דודי - 0544266757 fa

[elementor-template id="927"]

מחיר פרגולה מעץ

פרגולות מעץ הן אמצעי קירוי נוח ונפוץ בישראל – שבה מזג האוויר באביב והקיץ נוטה להיות מאד חם ולח. בזכות הפרגולה אפשר להרוויח חלקה מוצלת בגינה או החצר וכאשר הפרגולה מתוכננת היטב – היא יכולה לספק משבי רוח מרעננים שיהפכו את הישיבה בצילה לנעימה ומהנה במיוחד. כיום ישנם לא מעט סוגים של פרגולות הנבדלים זה מזה בעצים שמהם הם עשויים, במידות  ובעובי הקורות.

איך בוחרים פרגולה מעץ

עבור פרגולה מעץ מחיר טוב אמור לעמוד על כמה מאות שקלים לכל הפחות. המחיר תלוי בגודל הפרגולה, האם מוסיפים לה אמצעי קירוי נוספים שאפשר להרכיב או להסיר לפי מזג האוויר,  וכמובן מאיזה סוג של עץ היא עשויה. המחיר מגלם את כל התכונות של הפרגולה וחשוב לשים לב האם יש תוספות למחיר הבסיסי כמו הרכבה והתקנה או שירות אחריות לאחר ההתקנה. מומלץ לבחון מספר דגמים שונים ולבדוק האם ועד כמה הם משתלבים בחצר עצמה, היכן שמעוניינים להתקינה.

רוצים לשלב פרגולה בחצר או במרפסת שלכם? חברת דודי ואמיר אומנות בעץ היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בבניה בעץ ומביאה אתה מקצועיות, יצירתיות רבה וניסיון של למעלה מ-10 שנים. לסקירת שירותי החברה השונים, לחצו כאן ולפרטים נוספים, צרו קשר בטלפון 050-9352765